Ricky Martin kërkon një familje më të madhe
Pëlqej
Pas dy djemve, dëshira më e madhe e këngëtarit Ricky Martin është që të ketë edhe një vajzë. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ai është shprehur se vajza do të vijë në jetë vitin tjetër dhe se ai është i përkushtuar pas djemve të tij.

“Kur të vijë në jetë, unë do të dëshiroja të isha i pranishëm”, ka thënë ai. Për “Fox News Latino” ai tha se vajza e vogël do të vijë në jetë vitin tjetër. Këngëtari po i rikthehet muzikës dhe po punon për një album të ri për vitin 2015, ku më pas pritet të nisë edhe turin e promovimit. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori