Rezarta Shkurta rikthehet me një dedikim dashurie për Ermal Hoxhën
Këngëtarja Rezarta Shkurta, për herë të parë që nga arrestimi i bashkëshortit, ka postuar në Instagram një foto së bashku me të.

Duke i'u rikthyer sërish betimit të dashurisë, ajo nuk ka nguruar që dhe të përcjellë një mesazh bashkëngjitur fotos.

"Në çdo jetë do të të zgjidhja vetëm ty. Çfarëdolloj forme, sërisht do të gjeja dhe sërisht do të ndjeja sepse ti je oxigjen... ti je vetë jeta për mua", ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2015, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori