Rezarta Shkurta më e dashuruar se kurrë, ky është dedikimi për Ermalin pas daljes nga burgu (VIDEO)
Prej pak javësh nipi i diktatorit Enver Hoxha dhe bashkëshorti i këngëtares Rezarta Shkurta, Ermali është liruar me kusht nga burgu.

Herë pas here Rezarta publikon caste me të duke treguar se tashmë i është rikthyer lumturia.

Mbrëmjen që lamë pas ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke i kënduar një këngë dashurie Ermalit, ndërkohë që ai është duke i dhënë makinës dhe Rezarta i puth dorën.

Ermal Hoxha u arrestua vite më parë për shkak të përfshirjes së tij në laboratorin e drogës të gjetur në Xibrakë.
Shtuar më 01/10/2018, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori