Shifra të frikshme viktimash: 21 humbje jete e 780 raste të reja
Rezarta Shkurta ka ditëlindjen, Ermali i organizon festën e çmendur (FOTO LAJM)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Rezarta Shkurta feston sot ditëlindjen.

Festa ka nisur që mbrëmë dhe Rezarta na ka zbuluar pak nga atmosfera me videot e publikuara në Instastory. Këngëtarja ka postuar fillimisht një video ku shfaqen disa balerinë duke kërcyer.

Më pas me një foto në ashensor me bashkëshortin e saj Ermalin, Rezarta shkruan se kjo është ditëlindja më e bukur për të shkruan xing.al.

Në fund këngëtarja surprizohet me ëmbëlsira me fishekzjarre teksa i urojnë ditëlindjen.

Shtuar më 19/11/2018, ora 08:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori