Rezarta Shkurta i tregon vetë të "metat" e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Padyshim që Rezarta Shkurta njihet për tipin e saj shumë të hapur dhe të drejtpërdrejtë.

Këngëtarja dhe sipërmarrësja shqiptare ka postuar në Isntagram ëktë herë një fotografi ku i duket barku pak i rrumbullakosuir.

Ajo e ka tepruar me ushqimin në Turqi dhe ka marë disa kg të tepërt.

Barku! Efekti anesor i bakllavase turke. #NoPhotoshop #50KgMeMik #70KgPaMik’-shkruan këngëtarja shqiptare krah fotos së publikuar.

Gjithsesi Rezarta duket e bukur dhe ashtu e ëmbël. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori