Rezarta Shkurta i rikthehet muzikës, ja detajet e klipit të ri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rezarta Shkurta duket se po përgatitet për një rikthim të fuqishëm. Ajo ka dy vite qe nuk ka sjellë asnjë projekt të ri, që nga pjesëmarrja e saj në festivalin "Kënga Magjike" në vitin 2014.

Dhe ashtu siç tha edhe para disa javësh, këngëtarja tashmë ka nisur xhirimin e videoklipit të këngës së saj më të re.

Kënga titullohet “Pa Ty”, dhe këtë e njoftoi këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale. /albeu.com/

Shtuar më 30/11/2016, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.