Rezarta publikon videon me Ermalin, pamjet nga shtëpia luksoze (VIDEO)
Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurti nuk i kursen pamjet e lumtura të familjes së tyre.

Këtë herë, vajza e tyre Hera ka vendosur që të vërë pemën dhe për këtë Rezarta ka realizuar një video ku shfaqen të tre duke e zbukuruar.

Edhe pse festat janë akoma larg, këtë vit duket se të gjithë po nxitojnë.

Ndërkohë në sy, bie shtëpia luksoze e ciftit të njohur. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 08:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori