Rezarta plot dashuri për vajzën

Rezarta Shkurta, e cila së fundmi ka vendosur në objektivin e aparatit fotografik një sërë personazhesh të famshëm dhe nëna me fëmijë, këtë herë është fotografuar me vajzën e saj.

Këngëtarja shfaqet me vajzën e saj të vogël, për të cilën pati një bum komentesh nga miqtë dhe ndjekësit në Instagram. /albeu.com/

Shtuar më 26/08/2014, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori