Revoltohet Jul Deda: Unë 14 vjet aktor mezi bleva një shtëpi, tjetra për një vit bleu tetë
Pëlqej
Lajmi se kryetarja e Bashkisë Roskovec,Majlinda Bufi kishte blerë për një vit 8 apartamente është komentuar edhe nga aktori i humorit Julian Deda.

Deda ka bërë një krahasim të punës së tij në 14 vite me punën e saj në 1 vit dhe shkruan se për të blerë një apartament vetëm 100m2 i janë dashur 14 vite punë si aktor.

Postimi i plotë i Julian Dedës:
“14 vjet aktor dhe me zor bleva një apartament 100 m2, tjetra me 1 vit kryetare bashkie në Roskovec i rreshtoi 8 shtëpi”. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2017, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori