Revoltohet Enca për veshjet: Jeni hipokritë
Këngëtarja Enca Haxhia e cila njihet për zhveshjet e saj në skenë dhe klipe, ka reaguar në lidhje me këtë çështje. Ajo ka postuar një mesazh në rrjetin social Facebook, duke nënvizuar se veshja nuk përcakton moralin e një njeriu. Ky status ka pasur një bum komentesh dhe klikimesh.

"Akoma ka "njerëz" që besojnë se veshjet përcaktojnë "ndershmërinë" dhe "moralin" e një personi, veçanërisht personazhi skene... Shumë hipokritë verdallë", shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 18:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori