Reperja sfidon Kryeministrin: Ke konkurrencë, jam lodhur shumë nga këto protesta (VIDEO)
Edhe reperja e famshme Baby G, ka reaguar ndaj protestave të opozitës.

Për këtë arsye ka vendosur që të nisë një sfidë që ka bërë lëmsh të gjithë. Duket se çështja e politikës e ka prekur ndjeshëm edhe këngëtarenedhe pse për të është disi e ndërlikuar.

Në profilin e saj Baby G shkruan: Mendoj se do të bëhem gruaja e parë presidente në Shqipëri. Edi Rama ke konkurrencë sepse jam lodhur shumë nga këto protesta

Reperja lakmon presidencën dhe për këtë i hap luftë Ramës që është kryeministër. Paksa pa sens nga kjo e fundit. Natyrisht që një postim të tillë Baby G e ka bërë vetëm në kuadrin e shakasë.

Por menjëherë pas postimit, fansat e kanë kritikuar për mënyrën e saj të të folurit.

“Nëse do të bëhesh presidentja e parë e Shqipërisë flit shqip të lutem”- komentoi dikush.
Shtuar më 15/05/2019, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori