Reperja e droguar skandalizon me videon nudo: Nga këtu linda vajzën (VIDEO)

Reperja amerikane Cadri B njihet për skenat e saj përtej limiteve në skenë, ndërkohë që ka marrë mjaft komente negative nga ndjekësit në të gjithë botën, të cilët i kërkojnë që të përmbahet pak.

Ndërkohë, pas lindjes së vajzës, ndjekësit por edhe mediat e kanë kritikuar atë për mos mbajtjen e trupit në formë, ndërkohë që të tjerë vazhdimisht i bëjnë komente seksiste.

Kjo duket se e ka tërbuar fare atë duke në një moment del në një video nudo dhe shpërthen në të shara duke treguar edhe pjesët e trupit.

"Nga këtu kam lindur vajzën, kur këtu mbrapa kam të pasmet...", thotë ajo duke bërë me shenjë.

Videoja është fshiherë menjëherë nga rrjetet sociale, megjithatë ka prej atyre që e kanë ruajtur duke e shpërndarë edhe në Youtube. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2019, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori