Reperi surprizon Kim Kardashian me një dhuratë 14 milion dollarshe

Ylli i repit Kanye West, njihet si një nga këngëtaret që ka arritur më së shumti sukses duke i siguruar atij edhe mjaftë të ardhura financiare.

Së fundmi Kanye mësohet se ka suprizuar bashkëshortene tij, Kim Kardashian duke i blerë një apartament me vlerë 14 milionë dollarë.

Apartamentin spektakolar ndodhet në plazhin e Miami, të diznejuar nga arkitekti me famë botërore Norman Foster.

41-vjeçari tashmë ka rënë dakort për një marrëveshje për apartamentin luksoz dhe shitja pritet të mbyllet në janar.

Prona e re e çiftit raportohet se ka katër dhoma gjumi dhe 5 banjo. Ndërsa në ndërtesë ndodhet një palestër private, një banjë dhe një pishinë. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori