E FUNDIT/ Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë
Reperi Snoop Dogg bëhet gjysh (FOTO LAJM)

Një ditë më parë, Snoop Dogg ka përcjellë lajmin në rrjetet sociale se është bërë gjysh. Reperi, lajmin e gëzuar e ka dhënë nëpërmjet Instagramit ditën e mërkurë.

Djali i madh i këngëtarit 43-vjeçar, Corde Broadus dhe bashkëshortja e tij, Jessica Kyzer, sollën në jetë një djalë të cilit i vendosen emrin Zion.

Zion. Shumë dashuri të pret në këtë jetë, nipi im!!”. Kjo ishte fraza me të cilin Snoop Dogg shoqëroi një kolazh fotosh të familjarëve, së bashku me vogëlushin. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2015, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori