Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Reperi shqiptar "gjuan" Ronela Hajatin, si do reagojë i dashuri i saj
Në një intervistë për "Sevenbizz", reperi S4MM e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Ronela Hajatit duke thënë se këngëtares i kontrollon dhe Instagramin.

"E kam fiksim Ronela Hajatin se di pse. Hyj ja shoh ato në Instagram, ndonjëherë, kështu kot. Dhe vazhdoj hyj e shoh. Më pëlqen si femër. Jo nuk kam folur asnjëherë me të, nuk e kam parë asnjëherë live. Por e kam fiksim, se di pse", u shpreh reperi i cili siç duket nuk e di që Ronela është në një lidhje me Young Zerkan. Si do reagojë ky i fundit?
Shtuar më 21/10/2018, ora 14:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori