Reperi shqiptar bën veprimin për t’u duartrokitur, dhuron 5 shtëpi
Reperi Capital T është bërë bashkë me shoqatën “Jetimët e Ballkanit” dhe ka marrë nisëm humanë për të dhuruar 5 shtëpi të reja për familjet në nevojë.

“Ne u nisëm. Sot, 5 palë çelësa; po gëzohen 5 familje nevojtare me shtëpi të reja. Me ne sot Trim Ademi, Capital T. Bamirës, Zoti jua shpërbleftë.” – shkruan Kastrati në Instagram.

“Bëj gjera të mira dhe bëhu njeri i mirë. Nëse doni me të vërtetë të ndryshoni diçka, niseni nga vetja. Kam diçka në dorë.” – shprehet reperi. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori