Reperi kosovar shpreh hapur pëlqimin e tij për moderatoren
Pëlqej
Reperi Trim Jetullahu ishte i ftuar dje në “Pop Culture” ku dha një intervistë “pa dorashka”. Ai foli për jetën e tij private si dhe përfitoi nga rasti për të shprehur pëlqimin e tij për moderatoren e emisionit, Dojna Mema.

Ndër të tjera Trimi rrëfeu se e dashura e tij jo domosdoshmërish duhet të jetë e pasur, pasi për të më shumë ka rëndësia shpirtërore sesa ajo materiale.

Ndërsa pyetjes së nëse një femër i ka vënë çmim për të pasur marrëdhënie seksuale me të, reperi iu përgjigj se nuk ka çmim. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2018, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori