Reperi i njohur vdes nga ataku në zemër
Pëlqej
Reperi i famshëm Craig Mack, është ndarë nga jeta në moshën 46-vjeçare pas një atakuzemër mbrëmjen e djeshme.

Sipas “Neë York Daily Neës”, Mack ndërroi jetë në një spital pranë shtëpisë së tij në Karolinën e Jugut.

Ai fitoi famë në vitin 1994 me këngën ‘Flava In Ya Ear’ dhe ishte këngëtari i parë që publikoi një album në Diddy’s Bad Boy Records.

Lajmi ka ardhur i papritur për fansat, të cilët kanë mbushur rrjetet sociale me ngushëllimet. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori