Renato Mekolli nxeh situatën: Kam bërë marrëdhënie në çdo restorant
Pëlqej
Renato Mekolli e mban veten një nga shefat më të mirë të kuzhinës Shqipëri.

Këtë herë ai ka qenë i ftuar në "Thumb" ku si gtihmonë si ka kursyer deklaratat pikante.

I pyetur sa herë ka kryer marrëdhënie seksuale në kuzhinën e restorantit të tij, Renato tregoi se tek i veti nuk ka ndodhur, por në çdo restorant tjetër po.

"Këtu nuk kam bërë, por në çdo restorant tjetër kam bërë", u shpreh Renato ndërsa shtoi se nuk e kanë kapur pasi është siguruar mirë më parë.

"Jo nuk më kanë kapur. Avash ti. Janë larguar njerëzit, kam fikur kamerat, janë bllokuar të gjitha gjërat dhe pastaj jam rehat", tha Renato. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori