Renato Mekolli dhe Sara Kapo rrëfejnë përse kanë përfunduar në polici (VIDEO)
Pëlqej
Renato Mekolli dhe Sara Kapo ishin dje të ftuar në emisionin “Why not” të moderatores Roza Lati.

Pavarësisht pyetjeve të sikletshme të moderatores ata kanë treguar se janë dy ndër personazhet më të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse të showbiz-it shqiptar.

Roza i ka pyetur se a kanë përfunduar ndonjëherë në rajonin e policisë dhe të dy nuk kanë nguruar të tregojnë situatat e sikletshme në të cilat janë gjendur.

“Unë në Greqi kam qenë në rajon se gënjeva për dokumentat dhe si kisha me vete. Ju thashë që jam grek”, tregoi Renato.

Sara ishte ajo që e la publikun pa fjalë duke qenë se pranoi se kishte qenë në rajon pasi kishte rrahur dy vajza.

“Po kam qenë. Rraha dy goca”, tha Sara.

Ata janë mjaftuar me kaq, duke mos dhënë detaje të tjera nga konfliktet e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori