Remzie Osmani ja mer këngës në dasmën e djalit (VIDEO)
Sot ka festë të madhe në familjen e këngëtares Remzie Osmani.
Djali i saj, Hamëza dhe e fejuara e tij Gëzimja, kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre me martesë.

Tashmë, dasma ka filluar dhe janë publikuar imazhe dhe video të shumta.

Një video sapo ka qarkulluar në rrjete sociale, ku shihet këngëtarja Remzie Osmani duke i kënduar resë së saj këngën "Djal i mirë, nënën e ke t'shtirë". /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2019, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori