Basha: Do e nisim nga Shkodra pranverën e lirisë
Rekord i “PSY”, “Gangnam Style” mbi 1 miliard klikime
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėnga “Gangnam Style” kaloi tė premten kufirin e njė miliardė shikimeve. Videoklipi nė fjalė, i cila promovon gjithashtu njė kėrcim unik, ėshtė modifikuar dhe shndėruar nė shumė parodi, tė cilat vėnė nė lojė personazhe nga mė tė njohurit nė botė, pėrfshi presidentin e SHBA-sė, Barack Obama dhe lidera tė tjerė.


Mėsohet se videoja ėshtė shikuar mesatarisht 10 milionė herė nė ditė. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2012, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.