Refuzon eliminimin, konkurrenti thyen mikrofonin dhe kamerat në TCH
Në episodin e radhës i “Beauty” në programin e “Diell”, ku si çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make up artist përfshihen në një sfidë bukurie.

Në fund njëri – prej tyre eleminohet.

Këtë javë për performancë jo të mirë në imitimin e lookut të blogeres Estela Ujka, u eleminua Lorenco, parukier.

Reagimi i tij ishte i befasishëm, pasi ai thyeu mikrofonin dhe përplasi kamerat në studio, duke refuzuar eleminimin dhe vendimin e jurisë./albeu.com/
Shtuar më 13/10/2019, ora 21:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori