Redon Makashi rrëfen shpërthimin ndaj Eugent Bushpepës
Këngëtari i njohur Redon Makashi është shprehur se cilin kompeticion muzikor vlerëson më shumë.

Në RadioNrg, ai u shpreh se Kënga Magjike është më mirë sesa Festivali.

Ndërsa përsa i përket reagimit të tij të ashpër ndaj produksionit pasi fitues i Festivalit të Fundvitit u shpall Eugent Bushpepa, Redon Makashi tha:

“Të gjithë mund të kishin një reagim të tillë, sepse unë pashë disa gjëra të brendshme që nuk dua ti shpreh tani këtu, prandaj ishte ndoshta ai lloj reagimi. Megjithatë mund të them se ky Festival kishte mjaft materiale të mira dhe gjynah që këngët e tjera mos të jepen.” /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori