Real1 e tepron më shumë seç duhet, turpëron Encën para të gjithëve
Pak ditë më parë bëri bujë një video e postuar nga Real 1 në Instastory ku pas përplasjes me Faton Shoshin, këtë herë kishte shënjestruar Era Istrefin.

Por së fundmi reperi e ka harruar Erën dhe ka filluar të ngacmojë një tjetër këngëtare shqiptare që njihet për asetet bombastike, Encën shkruan xing.al.

Blunt ka postuar në Instastory një video ku Real 1 dëgjohet të thotë: "A bon me e ndrru, me ja hëngër gjoksin Encës?"

"Po ore, po pse Encës?", e pyet Blunt. "E ka të madhe", i përgjigjet Real 1 teksa të dy qeshin.
Shtuar më 10/03/2018, ora 20:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori