Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM)

Skandali “Loredana” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj.

Në deklaratën e mbajtur në Kosovë, bashkëshorti i saj Mozzik i qëndroi në krah dhe përpiqej ta qetsonte sa herë që ajo nervozohej.

Sot, Mozzik ka bërë postimin e parë pas skandalit duke i treguar të gjithëve se famën dhe paratë i arriti me forcat e veta.

Reperi shtoi se do të jetë i vërtetë deri në vdekje. Ndërkohë bashkëshortja e tij Loredana është ende nën hetim nga Prokuroria e Luzernit.
Shtuar më 14/05/2019, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori