Reagon motra e Bes Kallakut: Xhensila e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë
Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël.

Kjo gjë u forcua edhe më shumë në fotoXhensila bëri në festën e ''Andrra Couture''.

foto ajo duket me bark të fryrë dhe media hamëndësoi se ajo ishte në muajin e katër të shtazënisë.

Por menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar motra e Bes Kallakut, gazetarja Ana Kallaku, ekskluzivisht për Pop News zbuloi se këngëtarja nuk është në pritje të një fëmijë, dhe se lajmet e publikuara në media janë thjesht thashetheme.

Madje ajo shtoi se Besi me Xhensilën ishin duke u marrë me projekte të reja. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2018, ora 16:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori