Reagon Gold Ag pasi Ledri Vula tha se nuk do të bashkëpunonte kurrë me të
Muaj më parë, Ledri Vula lëshoi një deklaratë të fortë ndaj reperit Gold Ag.

Ledri Vula u shpreh se nuk do të bashkëpunonte kurrë me reperin Gold Ag, shkruan GazetaBlic.Në emisionin radiofonikSunshine”, Gold Ag nuk ka lënë pa komentuar këtë deklaratë të Ledrit.

Pas kaq kohësh, Gold Ag është shprehur se nuk ka raporte të këqija me Ledri Vulën, dhe se pajtohet me atë çfarë ka thënë reperi.“Thjesht nuk i përshtatet natyra me mua.

Unë këndoj për diçka ai për diçka tjetër. Ai më ka folur bile gjithmonë i pari sidomos kur është ndarë nga grupi i tij. Ai nuk ka qenë lajm i keq, por i mirë, sepse Ledri ka treguar zgjedhjen e tij”, tha Gold Ag në emisionin radiofonikSunshine”.
Shtuar më 05/07/2019, ora 22:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori