Rastet e pazakonta, çiftet VIP që kanë mposhtur paragjykimet (FOTO LAJM)

Liv Taylor dhe Dave Gardner. Bukuroshja Liv është më e gjatë se bashkëshorti, por kjo as që i intereson.
Askush nuk ka dashur t’i shohë këta VIP-a bashkë, por në fakt ata tregojnë gjithmonë se janë të lumtur.

Dashuria nuk mund të shpjegohet. Ajo është një ndjenjë që nuk ka kuj dhe steriotipe. Mosha, statusi social apo kulturat e ndryshme nuk mund të ndalojnë dy persona të qëndrojnë bashkë. Zbuloni disa shembuj të të famshmëve.
Shtuar më 13/12/2019, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori