Rasheli bën akuzën e fortë ndaj Ermalit: Më ka ngacmuar seksualisht (VIDEO)
Mbrëmjen e kaluar Rashel Kolaneci ka qene nder personazhet e ftuar ne emisionin “Shiko kush luan” te emisioni i Luana Vjollcës. Sot vajza seksi ka rrëmbyer titujt kryesor në median roze me fjalët e thëna apo edhe vet me paraqitjen e saj.

Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut se kush e ka gjuajtur.

Rashel Kolaneci tha:

Ermal Mamaqi më ka gjuajtur”. Këngëtari nuk ka ndalur me kaq. Pasi pas kësaj pyetje ai e ka “ngacmuar” dhe më tej duke e pyetur për suksesin që vjen nga vithet.

Fejzullahu e pyeti: “Sa e suksesshme do ishe po mos të kishe vithet?” Rasheli u përgjigj: “Mendoj se suksesi nuk varet vetëm nga vithet. Duhet të dish si të sillesh dhe me kamerën, me lëvizjet”. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori