“Qenkeni budallaçka”, flet gazetarja që e shau Çiljeta: I pëlqen apo jo…(VIDEO)
Drejtuesja e “Thumb”, Fatma Haxhialiu ka folur për incidentin e ndodhur gjatë regjistrimit të emisionit me këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Fatma thotë do të jetë publiku që do të vendosë në reagimi i Çiljetës ishte i tepërt, ndërsa ka theksuar se puna e gazetares është të bëjë pyetje, i pëlqejnë apo jo personazhit të ftuar.

“Nuk duam t’i japim më shumë peshë se emisioni këtij episodi. Publiku do të vendosi nëse ky reagim ishte i tepërt apo jo. Ne bëjmë punën tonë si gazetare dhe një e tillë ka për detyrë të pyes, i pëlqen apo jo personazhit”, ka thënë Fatma për Xing./Albeu.com/
Shtuar më 04/03/2017, ora 19:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori