Qëndronte përkrah bashkëshortit, fansi puth befasisht Miley Cyrus (VIDEO)


Një fans i Miley Cyrus shkoi shumë afër këngëtares teksa ajo dhe bashkëshorti Liam Hemsworth po përpiqeshin të largoheshin nga hoteli i Barcelonës.

Miley dhe Liam u përpoqën të shkonin në makinën e tyre të dielën, por një turmë e madhe u mblodh jashtë për të parë njëri prej tyre - dhe një fans arriti të hidhte krahun rreth qafës së Miley.

Liam ishte duke ecur vetëm një hap para Miley-t, duke u përpjekur të gjente daljen kur befas fansi u përpoq të puthte këngëtaren.

Miley ndodhet në Barcelonë për të performuar në Festivalin Sound Sound të Primavera.
Shtuar më 03/06/2019, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori