Që thoni ju, Big Mama sapo zbuloi se është e lidhur me modelin e famshëm turk (FOTO LAJM)

Big Mama, këngëtarja dhe së fundmi moderatorja shumë e dashur për publikun ka arritur të mbaj lagr yve të medias jetën e saj private.

Por patjetër që udhëtimet e saj shumë të shpeshta në Turqi kanë ngritur dyshime dhe arysen e hamendësuar Big-u e bëri publike vetë në Instagramin e saj mbrëmjen e djeshme.

Në një lidhje me modelin turk Serhat Kaynarpinar.

Big Mama dhe Serhat kanë postuar në profilet e tyre në Instagram disa foto ku shfaqen shumë të dashuruar duke pozuar pranë detit.

"Këto ditë të ftohta do ju sjell pak dashuri", shkruan Big Mama dhe miqtë e fansat e urojnë për lidhjen.

Ndërsa Serhat i ka shoqëruar postimet me përshkrimin "Të dua".

"Edhe unë të dua", i komenton Big Mama./albeu.com/

Shtuar më 11/10/2019, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori