Që prej 2016 te ndarë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt arrijnë një marrëveshjen
Yjet e Hollyëood Angelina Jolie dhe Brad Pitt që prej vitit 2016">2016 nuk janë më bashkë.

Që nga kjo periudhë çifti ka patur mjaftë probleme për kujdestarinë e fëmijëve të tyre.

Ata kanë gjashtë fëmijë së bashku, tre biologjikë dhe tre të adoptuar, të moshës ndërmjet 10 dhe 17 vjeç.

Por mesa duket së funmdi Angelina dhe Brad kanë arritur një zgjidhje.

Marrëveshja do të thotë se çifti nuk do të duhet të shkojë në gjyq, por ata ende nuk kanë arritur një zgjidhje përfundimtare të divorcit. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2018, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori