'Qani për herë të fundit sot', ky është mesazhi i Encës (VIDEO)
Ditën e sotme, këngëtarja Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pjesë të baladës së saj që u pëlqye shumë nga publiku dhe krahas videos ka njoftuar fansat për projektet e reja.

"Mos u kthe, Mbytu per mu n’mall. Qani për herë të fundit sot, se këngët e reja po vijnë, dhe nuk janë faaare për të qarë."- shkruan këngëtarja në mesazhin për ndjekësit.

Gjithashtu, në komente ajo ka zbuluar se këngët nuk do të jenë vetëm solo por edhe bashkëpunime, pa zbuluar informacione të tjera për projektet që do të sjellë.

Shtuar më 27/04/2019, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori