Puthja e këtij çifti po "thyen" rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kjo foto ka ngjallur dyshime në rrjetet sociale, sepse, pavarësisht puthjes që jep çifti, shumë thonë se mes tyre ka interes ekonomik.

Janë me miliona shikime dhe dhjetë mijë shpërndarje e komente që po i bëjnë një nga ciftet më të diskutuara së fundmi.

Një burrë dhe një vajzë janë bërë trend në rrjetet sociale dhe gjithçka për shkak të një puthjeje të pazakontë.

Deri më tani nuk ka një informacion të gjërë për ta, përveç faktit se diferenca e moshës duket e madhe.

Vajza me bikini merr një vëmendje të madhe dhe kjo bën që ata të shpërthejnë ndaj saj duke thënë se gjithçka është "dashuri për para".

Deri më tani është një mister identiteti i tyre. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori