Pushton rrjetin me fotot provokuese, kjo është peshkatarja më e bukur në botë (FOTO LAJM)

Eshtë dicka e rrallë që vajzat të kenë pasion peshkimin, por kjo vajzë ka vendosur të thyejë tabutë.

Ajo shfaqet gjithnjë në Instagram super në formë dhe mesa duket nuk peshkon vetëm peshq, por edhe fansa.

Ish-modelja, e kthyer në peshkatare, ka mbledhur mijëra ndjekësInstagram.

Brooke Frecklington, ka pushtuar rrjetet sociale për shkak të formave shumë tërheqëse të trupit dhe lirshmërisë para kameras.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori