Pushtoi rrjetin me fotot provokuese, katilja e Majkut tregon historinë e dhimbshme
Ajo njihet me emrin "Katilja e Majkut" pas pjesmarrjes në klip, por duket se Valbona ka historinë e saj të trishtë.

Pavarëisht fotove provokuese dhe klipeve shumë tërheqëse, ajo ka treguar se në shpirt është akoma e lënduar nga ndarja nga jeta e dy prindërve të saj.

"Për dy dashuritë e mija të pa zëvendësueshme! Nënë dhe babi, ju me të vërtetë ishit dy njerëzit me dashurinë më të sinqertë për mua. Fjalët e juaja nuk harrohen kurrë, janë frymëzim për mua. Vitet po kalojnë por dashuria që kam për ju dy sa vijë e shtohet më shumë.

Ah moj nënë, sikur të ishe gjallë dhe të më shikoje që unë kam arritur aty ku ti ke pasur dëshirë.

Nënë lute Zotin, të lutem që të na takojë prap së bashku, mu ty dhe babin në xhehnet! Nënë dhe babi ju dua deri në frymën e fundit", shkruan Valbona. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori