Pushimet përrallore të Marinës: Shihni kërcimin provokues në plazhet e Bahamasit
View this post on Instagram

Marina😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dhe Miami.

Për dyshen duket se ky është një muaj mjalti i dytë për 1 vjetorin e martesës.

Gjatë kësaj kohe reperi dhe moderatorja nuk i kanë kursyer fotot e videot duke qëndruar aktiv gjatë gjithë ditës e duke mahnitur fansat me postimet nga vendet ku po pushojnë, shkruan Xing.

Në postimin e fundit Marina shfaqet duke kërcyer me një fustan të shkurtër ngjyrë vishnjë, me trupin e nxirë dhe flokët e lagura teksa llastohet paksa para kamerës dhe Getit që e filmon. /albeu.com/


Shtuar më 29/09/2018, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori