Pushimet luksoze të Alketa Vejsiut, e zhveshur në mes të dimrit (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur shqiptare ka zgjedhur të shijojë pushimet dimërore në një vend të jashtëzakonshëm.

Ndryshe nga pjesa dërmuese që në këto fditë të ftohta zgjedhin vende alpine dhe me borë, Alketa Vejsiu ka zgjedhur një vend ekzotik dhe me diell, transmeton Albeu.com.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku duket mrekullisht mirë, pa make up.

Aketa mbetet një nga moderatoret shqiptare më të dashura. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori