Pushimet e verës i thyen krahun ish-banores së Big Brother
Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi ishte një prej të ftuarave në emisionin "Casa de Los 3s" në RTV Ora.

Kur Zogu do i lexonte dorën, moderatori Besmir Metani i mori krahun tjetër dhe në atë moment, Genta reagoi: "Kujdes se e kam të thyer."

Kur u pyet se cfarë i ka ndodhur, Zogu tha se ka pësuar aksident nga jugu, gjatë muajve të verës.

Pas kësaj, Genta zbuloi se ka gjithë krahun me hekur.

Shtuar më 12/10/2019, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori