Pushimet e shfrenuara të Rihannas në Francë (FOTO LAJM)

Kohët e fundit Rihanna i është dedikuar pushimeve të saj, ndërsa ajo ka gjetur relaksin nëpërmjet pijeve alkoolike.

Ajo po kalon pushimet më të çmendura në Francë. Këngëtarja seksi është parë të shëtisë në rrugët e Calvin me veshje dhe look ekstravagant, teksa ka tymosur gjatë gjithë kohës. Ajo ka bërë edhe xhiro me një motor të madh, ku ka shëtitur me shoqen e saj. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori