Pushimet dimërore të Angela Martinit, kjo vajzë nuk di të ndalet
Modelja e njohur shqipatre është më në qendër të vëmendjes së asnjëherë më parë pas dasmës me miliarderin rumun.
Pasi realizoi ceremoninë martesore më të çuditshme të parë ndër VIP-at shqiptarë, Angela Martinë është mjaft aktive në rrejtët sociale.

Ajo duket se po i kthehet pak nga pak modelingut dhe po bëhet pjesë e kinemasë. Kjo pasi në profilin e saj u pa të ishin publikuar disa video pas martese krah bashkëhortit të saj Dragos Savulescu, që në fakt dukeshin si film aksion.

Angela ka ndarë foto e fundit, ku edhe pse nuk duket e zhveshur siç jemi mësuar të shohim, pozat e saj janë mjaft delikate dhe sensuale. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori