Pushime të vonuara, por Tayna po i kalon në vendin super luksoz (FOTO & VIDEO)

Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë.

Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni.

Pas shumë angazhimeve ajo nisi pushimet e merituara dhe udhëtoi për në Amerikë, nga ku nuk harron të sjell imazhe të reja.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga apartamenti ku po qëndron, i cili kishte pamje mahnitëse të vendit.

Kujtojmë se “Bye Bye” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, në duet me Dafina Zeqirin.

Shtuar më 14/09/2019, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori