Pushime të gërshetuara me punë, Rozana nuk i ndahet këngëve
Rozana Radi edhe këtë verë nuk është shkëputur nga puna e saj intesive me shkrimin e teksteve për kolegët e saj. Ajo ka postuar në rrjetet sociale nje foto, ndërsa ndodhet duke pushuar. Pranë saj ka gjthmonë kufjet dhe një stilolaps, për të shkruar vargjet. Tekstet e saj kohët e fundit kanë bërë shumë bujë, ku këngëtaret kane shumë besim për të sjellë hitin e radhës. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori