Pushime luksoze në Zvicër, shpenzimet e "çmendura" të Nora Istrefit për veshjen (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ndodhet së fundmi në Zvicër, ku po kalon disa ditë të mira pushimi. Si gjithmonë, ajo nuk i ka kursyer as postimet në rrjete sociale.

Në një foto këngëtarja shihet e veshur me një jumpsuit të ti, me dorashka, xhup dhe këpucë. Nora ka harxhuar një shumë marramendëse për veshjen në fjalë dhe këtë e ka treguar një faqe në Instagram.

Ajo ka shpenzuar një total prej 2.300 euro. Kostumi kushton 650 euro, ndërsa xhupi 1.370 euro.

Shtuar më 23/01/2021, ora 12:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori