Pushime luksoze në Maldive, Ledioni jep leksione për jetën
Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e tij në Maldive.

Në këtë foto ajo shfaqet më në formë se kurrë. Ai i ka shijuar këto pas përfundimit të spektaklit “The Voice Kids” ku ishte moderator.

Përveç fotos ai ka shkruar në rrjete sociale: “Morali i historisë është se ti ke vetëm një jetë, kështu që bëji të gjitha,”-përfundoi Liçorrjete sociale shkruan ekspress.

Në këtë udhëtim ai ka qenë sëbashku me partneren e tij Sara, vogëlushin e tyre London Noor dhe Lori Hoxhën.

Shtuar më 04/05/2018, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori