Publiku fishkëllen Justin Bieberin (VIDEO)
Justin Bieber
Publiku ka pritur me fishkëllima këngëtarin e ri, Justin Bieber, gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve "Billboard Awards 2013".

Fishkëllimat kanë filluar ps fjalëve "Jam 19 vjeç dhe mendoj se jam duke bërë punë shumë të mirë" dhe kanë vazhduar deri në fund të fjalimit të tij, dhe pavarësisht duartrokitjeve të një pjese të publikut, ka rënë në sy mërzitja e Bieber. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2013, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori