Publiku është gjithçka për Aurelën
Aurela Gaçe e cila e dëshiron shumë skenën dhe jep maksimumin para një publiku, me anë të një mesazhi është kthyer pas në kohë.

Teksa kujton kohën kur çdo gjë ishte e vështirë ashtu sikurse në fillimet e saj, ajo shkruan një status në Facebook.

"Dikur ëndërroja kaq shumë të dilja në skenë. Sot ëndërroj e punoj si e si të bëj të lumtur publikun që më sheh në skenë.

E lindur e rritur në Llakatund, e me origjinë nga Terbaci. Me banim???? Në skenë", ka shkruar ajo. /albeu.com/Shtuar më 26/09/2014, ora 18:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori