Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM)

Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me peshë të rëndë në Georgia.

Dhe që në moshë të hershme, ai dëshironte të hynte në ring dhe të ndiqte hapat e babait të tij deri kur një ditë arriti të bëhej një kampion profesionist i mundjes.

"Në 1983, kur isha 11 vjeç - doja të vishesha si babai im," shkruan ylli i Hollyëood, 48 vjeç, teksa postoi foton në Instagram.
Shtuar më 29/10/2020, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori